Wpisy

Jak działa masażer Satisfyer Pro Penguin? Zalety korzystania z masażera pingwinka

Stymulator Satisfyer Pro Penguin podbił serca wielu kobiet. Sukces zawdzięcza zarówno swojemu wyjątkowemu designowi, jak i wspaniałym funkcjom. Przyciąga wzrok niepowtarzalnym wyglądem i zapewnia niezapomniane doznania seksualne. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak działa masażer Satisfyer Pro Penguin oraz jakie są zalety korzystania z tego stymulatora, kontynuuj czytanie artykułu.

Satisfyer Pro Penguin – masażer o niepowtarzalnym designie

Satisfyer Pro Penguin to innowacyjny, bezdotykowy masażer dla kobiet o niezwykłym designie. Wygląda on jak pingwinek ubrany w elegancki frak i przyozdobiony piękną, różową muszką. Wykonany jest on z wysokiej jakości tworzywa ABS i silikonu medycznego, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny dla stref intymnych – nie wywołuje podrażnień, alergii i uczuleń. Bardzo dużą zaletą masażera Satisfyer Pro Penguin jest również jego cicha praca, dzięki której bez obaw można używać go, nawet gdy w pomieszczeniu obok znajdują się inni domownicy. Ogromnym plusem tego stymulatora jest także wodoodporność. Bez obaw można korzystać z niego w wannie czy pod prysznicem. Ponadto jest łatwy do utrzymania w czystości. Nadaje się zarówno do zabaw solo, jak i igraszek z partnerem. Może stanowić świetne urozmaicenie gry wstępnej. Dodatkowo rewelacyjnie nadaje się na prezent. Z pewnością zachwyci każdą obdarowaną kobietę. Tak uroczemu gadżetowi nie sposób się oprzeć!

Satisfyer Pro Penguin – jak działa?

Masażer Satisfyer Pro Penguin wyposażony jest w aż 11 stymulujących fal powietrza, które można z łatwością zmieniać przy pomocy panelu sterowania znajdującego się na obudowie stymulatora. Aby rozpocząć zabawę, należy przyłożyć masażer Satisfyer Pro Penguin do łechtaczki tak, aby została ona otoczona przez białą nakładkę. Stymulator zapewnia subtelne ssanie i sprawia, że krew napływa do łechtaczki, przez co staje się ona wrażliwa i dobrze ukrwiona. W efekcie stymulacja pozwala szybko osiągnąć intensywny, satysfakcjonujący orgazm.

Jak używać masażera Satisfyer Pro Penguin?

Masażer Satisfyer Pro Penguin jest bardzo łatwy w użyciu, a gwarantuje niezapomniane doznania. Aby go uruchomić, wystarczy wcisnąć biały przycisk znajdujący się w dolnej części i przytrzymać 2 sekundy, a gadżet rozpocznie pracę na pierwszym trybie. W kolejnym kroku należy rozchylić wargi sromowe w celu odsłonięcia całej łechtaczki. Następnie wystarczy umieścić główkę stymulatora w zagłębieniu łechtaczki. Można zmieniać intensywność ssania naciskając ” 4 fale” w celu zwiększenia mocy lub naciskając „2 fale”, aby zmniejszyć moc. Jeśli chcesz spotęgować doznania, zastosuj dodatkowo lubrykant na bazie wody.

Warto pamiętać, aby przed pierwszym użyciem stymulatora Satisfyer Pro Penguin naładować go do końca przy pomocy oryginalnej ładowarki. Ponadto ważne jest, aby dbać o jego czystość. Najlepiej myć go przy pomocy toy cleanera i wody. Nie należy stosować silnych środków czyszczących, gdyż mogą doprowadzić do uszkodzenia gadżetu. Ponadto przed myciem stymulatora, trzeba upewnić się, czy zabawka nie jest podłączona do źródła zasilania.