Wpisy

Co daje masaż prostaty? Wybieramy masażer

Prostata, inaczej zwana męskim puntem G, jest niewielkim gruczołem kształtem przypominającym orzech włoski. Odpowiedzialna jest za produkcję płynu nasiennego, który w połączeniu z plemnikami tworzy nasienie. Prostata jest gruczołem unerwionym, co sprawia, że jej stymulacja może doprowadzić do niespotykanych doznać u mężczyzn. Masażu prostaty można dokonywać za pomocą palca, penisa lub specjalnych masażerów. Te ostatnie stają się coraz bardziej popularne wśród mężczyzn, niezależnie od orientacji seksualnej. W dalszej części artykułu dowiesz się, jaki masażer prostaty wybrać, aby przeżyć niezapomniane chwile podczas seksu. 

Masaż prostaty — co to jest? 

Masaż prostaty to nic innego jak stymulowanie palcem, penisem lub gadżetem erotycznym gruczołu prostaty, znajdującego się między odbytem a pęcherzem. Odpowiednie techniki masażu sprawią, że każdy mężczyzna będzie mógł przeżyć niezapomniane chwile w sypialni oraz wyjątkowy orgazm, który zapamięta na bardzo długo. Co więcej, prostatę można stymulować również zewnętrznie. Nie trzeba niczego wprowadzać do odbytu. Zewnętrzny masaż wykonuje się okolicach kroku, między odbytem a moszną. W taki sposób również może dojść do pobudzenia, wzmocnienia erekcji i do wytrysku. 

 

Warto pamiętać, że masaż prostaty jest bardzo bezpieczną techniką stymulacji, ale jak każda praktyka seksualna, może wiązać się z pewnymi zagrożeniami. Należy pamiętać, że prostata jest bardzo delikatnym i wrażliwym gruczołem, dlatego zbyt intensywne, mocne i długotrwałe ruchy mogą doprowadzić do poczucia dyskomfortu. Dodatkowo cienkie ściany odbytu są często narażone na obtarcia i delikatne skaleczenia, więc należy pamiętać o nawilżeniu. Odbyt sam w sobie nie ma naturalnego śluzu, co utrudnia jego penetrację. 

 

Obecnie na rynku dostać możemy wiele gadżetów erotycznych do masażu prostaty, które są polecane przez lekarzy i specjalistów. Wykonane są one z odpowiedniego materiału, który jeszcze bardziej zmniejsza ryzyko niepożądanych obtarć. Jednym z najbardziej popularnych masażerów prostaty jest Nexus G-rider. 

Nexus G-rider — masażer prostaty 

Nexus G-rider to jeden z najpopularniejszych masażerów prostaty oraz jeden z najczęściej wybieranych stymulatorów. Jest to produkt dla mężczyzn, którzy chcą przeżyć nowe doznania związane z penetracją analną. Co więcej, gadżet ten jest dostępny w wielu sklepach online w niskiej cenie, która nie obciąży zbytnio portfela. Wysokiej jakości produkt sprawi, że każdy mężczyzna będzie w stanie poznać tajniki masażu punktu G, który doprowadzić może do prawdziwej rozkoszy. Podczas penetracji analnej, Nexus G-rider sprawia, że mężczyzna poczuje silniejszą erekcję, ale również mocniejszy orgazm. Podczas odpowiedniego masażu prostaty tym gadżetem można przeżyć niezapomniany orgazm, bez dodatkowej stymulacji penisa. Taki orgazm nazywany jest analnym i prowadzi do zwiększonej intensywności doznań, które będą odczuwalne na całym ciele. 

 

Nexus G-rider jest stymulatorem, który bez wątpienia spełni fantazję każdego mężczyzny, dając mu niezapomnianą rozkosz.